FAQ - ALIANCE, ČLEN

Tato sekce pojednává o Vašem členství v alianci. V následujícím textu si podrobně rozebereme váš vstup a vaše "povinosti" v alianci. Také vaše možnosti a závazky. 
 
 

1. Co potřebuji k tomu, abych mohl vstoupit do aliance?

Potřebujete výzkum cizí kultury. Poté stačí postavit na volném místě v jakémkoliv vašem městě ambasádu. Když do ní vstoupíte (do ambasády), máte zde volná pole pro nalezení aliance. Tag je zkratka aliance. Např. Aliance Alexandrie -> -A- . Pokud tento tag zadáte správně budete přesměrování na externí stránku aliance. Žádost do aliance zašlete tak, že když vstoupíte na externí stránku jakékoliv aliance, ťuknete na tlačíko Poslat žádost. Abyste mohli zaslat žádost alianci, musíte mít v ambasádě dostatek diplomatických bodů. Ty získáte rozšiřováním ambasády.
 

2. Jak si vybrat alianci?

Alianci si je dobré vybrat podle počtu bodů. Udanému směru aliance: Boj a války nebo rozvoj obchodu a míru. Dále je dobré si zjistit aktivitu aliance. Ať už počtem aktivních hráčů nebo aktivity v oběžnících. Je dobré k žádosti připojovat větu, že se jedná o týdenní zkušební lhůtu.
 

3. Povinosti v alianci?

Povinnosti v alianci udává vedení aliance. To se skládá z Vůdce, Ministra Vnitřních Věcí, Diplomata a Generála. Je nutné uposlouchávat rozkazy, které vedení vydává.
 

4. Vaše možnosti?

Vaše možnosti jsou neomezené. Jediné omezení udává samotná aliance. Například v útocích.