FAQ - HLAVNÍ FÓRUM

Hlavní fórum je místo, kde hráči diskutují o chybách hry, nahlašují problémy, nabízejí své kulturní dohody, vyhlašují a ukončují války. Naleznete zde také FAQ, které ovšem není administrováno jednou osobou jako tady a navíc je zde většina dotazů zodpovězena ve starších verzích a proto tyto informace nejsou pravdivé. Na hlavním fóru je možnost diskutovat vlastně o čemkoliv ve hře a je zde možné se i bavit. Fórum nabízí využití pro mnoho lidí. Nevýhodou fóra je neaktivnost a postupné umírání. Diskuze nyní drží tak stovka stálých a věrných hráčů.
 

1. Registrace na hlavní fórum

Registrace na fórum není ani lehká, ani složitá. Skládá se ze základních informací jako jsou: Jméno, příjmení, přezdívka, heslo a klasické údaje potřebné pro registraci. Je dobré mít zapnutý překladač. Fórum je totiž v těchto stavech v angličtině. Pokud nejste na fóru zaregistrováni, nemůžete napsat žádný příspěvek, ale můžete jen číst.
 

2. Team fóra

Chod fóra obstarává profesionální tým, který byl zvolen společností gameforge. Tento tým se skládá z Board Administrátora, Game Administrátorů, Poradců, Comunity managera, Game Operátorů, Super Game Operátora apod. Pokud si nejste s něčím jisti, tak se buď ptejte v sekcích na fóru a nebo hlavního BA.
 

3. Psaní příspěvků

Psaní příspěvků na hlavním fóru je velice jednoduché. Nový post založíte tak, že najedete do určité kategorie, kde chcete post založit, a dojedete až nakonec stránky (dolů) a zde kliknete na tlačítko "New Thread". Komentář k příspěvku již vzniklému připojíte tak, že najedete opět na konec stránky (dolů) a zde stisknete tlačítko "Reply". U obou případu vyplníte to co je potřeba a potvrdíte přidání příspěvku.