FAQ - PIRÁTSTVÍ

Pirátství je nová hra vložená do ikariamu. Je to samostatná minihra. Je založena na získávání pirátských bodů z pirátských cest a nebo z rabování ostatních pirátských hráčů. Pirátského hráče poznáte podle toho, že vedle jmenovky města má obrázek pirátské pevnosti. (dvě zkřížené bílé šavle na černém podkladu). Do 50. místa na daném světě se rozdávají surovinové odměny. V následujícím textu si rozebereme způsob a informace o pirátech. FOTA ve screenshotech na konci.
 

1. Pirátská pevnost

Abyste mohli postavit pirátskou pevnost, musíte mít vyzkoumaný výzkum "Pirátství". První úroveň stojí 387 dřeva a 215 mramoru. Maximální úroveň pirátské pevnosti je 30. Pokud chcete těžit pirátské body pouze z pirátských cest (základních) stačí vám stavba na úrovni osmnáct. S každou druhou postavenou úrovní budovy se Vám otevírá cesta. Z každé dostanete určité pirátské body a každá cesta trvá jinak dlouho.
 

2. Pirátské body

Pirátské body je možné získat dvěma cestami. Ta první je rabování hráčů za pomocí pirátských výjezdů na hráče s pirátskou pevností. Druhou možností je vyjíždění na pirátské cesty, nabízené přímo v pirátské pevnosti.
 

3. Cíl hry

Cílem pirátství je získat za 21 dní co nejvíce pirátských bodů a co nejlépe se umístit. Odměny se rozdávají do 50. místa. Čím blíže k 1. místu tím bohatší odměny.
 

4. Posádka

Základní posádka se zvyšuje s úrovní pirátské pevnosti. Posádku však můžete nakupovat za pirátské body. S ní máte větší šanci na úspěšné přepadení ostatních pirátů a hlavně na obranu proti ostatním hráčům v této minihře. Každé stavění posádky trvá určitou dobu. 1 síla posádky stojí 10 pirátských bodů.
 

SCREENSHOTY

https://prntscr.com/2fi9zm
https://prntscr.com/2fia1f
https://prntscr.com/2fia4g
https://prntscr.com/2fia75
https://prntscr.com/2fiac7