FAQ - ALIANCE, VEDENÍ

Vedení aliance můžeme rozdělit na 4 hlavní a další postranní složky

1. Hlavní složka vedení - Vůdce

 
Vůdce je nejhlavnější složka vedení aliance. Má na starosti vedení aliance a ve většině případů je to zakladatel aliance. Samozřejmě může tuto funkci také přebrat, za předpokladu, že se domluví s původním vůdcem na předání. Pro přebrání postu vůdce musí mít přebírající (nový vůdce) takový počet diplomatických bodů aby pokryl počet členů aliance. Diplomatické body zvýšíte rozšířením ambasád na další levely. Vůdce může také udělovat další funkce jako například Ministr VV atd. Může také měnit hodnosti členů aliance.
 

2. Hlavní složka vedení - Ministr Vnitřních Věcí

 
Ministr vnitřních věcí je druhá ze čtyř hlavních funkcí vedení aliance. Ministr může vidět počty surovin jednotlivých hráčů a stejně tak zásobu zlata hráčů. Může měnit hodnosti hráčů aliance. Je to druhá nejdůležitější funkce v alianci.
 

3. Hlavní složka vedení - Generál

 
Generál je nejdůležitější postava vedení aliance při válkách. Má možnost vidět všechny jednotky hráčů aliance. Má možnost stahovat útoky hráčů z aliance a také vidí všechny útoky které kdo na alianci vede. Generál je vlastně vůdce války. Podává příslušné rozkazy pro válečníky a většinou vyjednává s druhým generálem. Také by měl právě generál aliance vyhlašovat válku na hlavním fóru. Pokud to neudělá on, musí to udělat jiný člen hlavního vedení.  Pokud tento krok vedení neudělá, bude pořád platit pravidlo bušení. To znamená, že jeden člen může na jednoho dalšího člena protější strany zaútočit jen 6x za den. Pokud toto pravidlo a tuto hranici překoná, může čelit zablokování účtu.
 

4. Hlavní složka vedení - Diplomat

 
Diplomat hraje velikou roli ve vyřizování vztahů mezi jednotlivými aliancemi daného světa. Může uzavírat mírové smlouvy s ostatními aliancemi. Může také vyjednávat postup v mezialiančních vztazích.
 
 

POSTRANNÍ SLOŽKY VEDENÍ

 
Tyto hodnosi může rozdat vůdce a jejich funkce jsou pouze "virtuálně domluvené".
 
Například: Poradce, správce provincie, expanzní stratég atd...